Mozilla frefox tarayıcısında zenmate eklenti sorunu

merhaba arkadaşlar benim bilgisayarımda internet tarayıcısı olarak internet explorer ve mozillafrefox mevcut mozilla frefox sürümü 51.01 ve bu mozillada daha önce çalışan zenmate yasaklı sitelere giriş eklentisi şimdi mozillaya ekliyorum ve sayfa yüklenemiyor hatası alıyorum olmuyor yani google chormede yüklemek istemiyorum nasıl yapmalıyım

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mozilla son sürüm mü ? Eğer değilse güncelleyin. Son sürümse silip yeniden kurmayı deneyin.

    woow woow (18)