Mozilla frefox tarayıcısında zenmate eklenti sorunu

merhaba arkadaşlar 54.0.1 sürümlü mozilla frefox kullanıyorum ama bu sürümle uyumlu zanmete eklentisi buluyorum sayfa gidip geliyor olmuyor acaba sorun ne olabilir veya 54.0.1 sürümlü mozilla frefox uyumlu zanmete linki atabilirmisiniz @temmuz bey @ismailsarp bey

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ZenMate Firefox VPN uzantısını ekle (tıkla)

    Eğer düzgün çalışmazsa Firefox tarayıcıyı sıfırlarsın (veya yeniden yüklersin) sonra yeniden denersin.

    Veya Zenmate Windows uygulamasınıda yükleyebilirsin:

    Zenmate Windows VPN Yükle (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)