mozillda google.com.tr geç açılma sorunu

merhaba arkadaşlar öncelikle internetim ttnet 8 mbps türk telekom hız testi sitesinden her zaman ki gibi hız sonucu indirme hızı 7.1 geliyor yükleme hızı 0.8 geliyor benim asıl sorunum internet exporel simgesine tıkladığımda  google hemen açılıyor ama mozilla öyle degil mozilla simgesine tıklıyorum açılırken sol üst tarafta 3-4 saniye kadar siyah çizgi dönüyor sonra yine 3-4 saniye mavi renge bırakıyor yerini siyah çizgi öyle açılıyor google mozilladan eklenti yok mozilla güncel sebep ne olabilir şimdiden teşekkür ederim

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tarayıcılarda sıkıntı varsa Başlat / çalıştırı açın bu dosya yolunu yapıştırın" %userprofile%\AppData\Local"

    Google Opera  Mozilla klasörünü silin sıkıntı olmaz kayıtlı kısayolar ve şifreleriniz silinir yeniden girersiniz

    "C:\Program Files (x86)\"    Google klesörünü silin Google chrome yeniden kurun

    candan candan (4301)