MP3 aldım birtane Modeli Resimde Gösterilen Usb Kablosuyla Bilgisayara Takdım Şarj Etdim Biraz Çıkarttım Bakdım Kulaklıkdan Ses Gelmiyor sorun

MP3 aldım birtane Modeli Resimde Gösterilen Usb Kablosuyla Bilgisayara Takdım Şarj Etdim Biraz Çıkarttım Bakdım Kulaklıkdan Ses Gelmiyor sorun Nedir

furkanozkaynak furkanozkaynak (16)
8 yıl önce sordu

  • Orjinal Kulaklıkta Takdım Neden Acaba Sorun Tam Şarj Olmadığından Dolayımı Kapalımı Açıkmı Şarj Etmemiz Lazım furkanozkaynak 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Üzerinde açık ya da kapalı olduğunu gösteren ışık benzeri gösterge yok mu?

Şarjı yoksa açılmayacaktır elbette. Biraz daha şarjda tutun.  2-3 saat yeterli olacaktır. Buna rağmen ses gelmiyorsa cihaz bozuktur ya da kulaklık bozuktur.

cemkara cemkara (4215)
8 yıl önce cevaplandı

  • Açıkmı Şarj Etmeliyim Yoksa Kapalımı furkanozkaynak 8 yıl önce