Mpaj adındaki virüsü çözebilir miyim?

merhaba 1 gün önce mpal adında bir virüs girdi d diskime bütün dosyalarımın uzantısının sonu mpal oldu bütün gösterdğiniz bilgileri harfiyen uyguladım EMSİSOFT un sıtesındekı gosterdıklerınızıde uyguladım fakat bır sonuc alamadım key T1 ile bitiyor acıklama beklıyorum teşekkürler :).....

lovecoco lovecoco (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Emsisoft un uygulamasını indirdin mi yani fidye virisü çözme programını. Eğer o program çözemediyse beklemekte fayda var.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      Mpal değil de Mpaj. Sanırım yanlış yazdın. Mpaj uzantısı için şuan bir çözüm yok.  T1 ile bitmesi güzel bu ilerde çözüm bulunabilir demek. Emsisoft sitesini ya da Uzmanim.net sitesini ara ara ziyaret et.

      Bu başlığı takip edebilirsin:  Offline Key ile çözülebilen yeni Stop / Djvu fidye virüsü uzantıları hangileri?

      alattin alattin (16999)
      3 yıl önce cevaplandı

        Hayır yanlış yazmadım MPAL uzantısı dostum

        lovecoco lovecoco (1)