MPC-HC.EXE çalışmayı durdurdu hatası

Video oynatırken mpc-hc çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.Bilgisayarımda k-lite codec programı kurulu.Fakat mesela mpc-hc 64 bittede aynı hatayı veriyor.Programı kaldırıp tekrar yüklediğim halde gene aynı hatayı veriyor.Bu sorunu nasıl çözebilirim?

komando82 komando82 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    mpc-hc.exe media player classic'a ait bir dosya. Bazen antivirüs programları mpc-hc.exe ile ilgili hataya sebep olabiliyor.

    Antivirüs programını kapatıp dener misiniz?

    Yine ses kartının sürücülerinin eski olması veya ekran kartı sürücülerinin güncel olmaması mpc-hc.exe hatasına yol açabiliyor.

    Media Player Classic ve K-lite yerine VLC player öneririm. VLC playerde öyle codec pack vs kullanmanıza gerek kalmıyor. Hem de oldukca hafif ve hızlı bir medya oynatıcı.

    VLC player'i buradan yükleyebilirsiniz.

    murat murat (12492)