MS Office'de Helvetica Fontu yok, nasıl ekleriz

Merhaba,

Office 2016 Word'de Helvetica fontu yok. nasıl bulurum ve nasıl eklerim office'e?

aserifkuzu aserifkuzu (188)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows ürünleri Helvetica fontunu içermiyor. Helvetica normalde ücretli satılan bir font.

    https://www.linotype.com/928552/helvetica-clan.html

    buradan göreceğin gibi baya kallavi bir fiyatı var. Tabi Google üzerinde yapılan aramalarda bazı illegal indirme sitelerinde bu fontları bulmak mümkün.

    Font yüklemek kolay. fontu bulduktan sonra çift tıkladığınızda font yüklenir.

    alattin alattin (16984)