MS Security Essentials başlatma sırasında bir hata oluştu ve problem devam ediyor lütfen sistem yöneticisiyle bağlantıya geç Hata kodu:0x8007002

Tek başına çalışan bağımsız bir masa üstü w7 ultimate 64 bit bir makine ve bu hata yüzünden bir önemli güncellemeyi yapamıyorum oda hata veriyor. Ms security essentials hata kodu: 0x8007002 bu hata kodunda çeşitli forum ve mallware programrı tavsiye ediliyor bendede iobit antimallware programı var taradım bir sonuç alamadım bir mallware işlemine yani zararlı içeriğe sahip program vesaire çıkmadı. Kaldırma işlemine gelince windows'un kendi kaldırma programıonda gözükmüyor,iobit uninstaller 6.0 var onda da gözükmüyor hatta revo unistaller var onda da gözükmüyor program files ta ise 4 adet .dll dosyasından başka bir şey yok ancak silemiyorum durum bu bana nasıl bir çözüm önerebilirsiniz. Daha önce şu hatayı veriyordu: hata kodu: 0x80073b01 siatem açılışında veriyor hatayı kapatıncada başka bir hata vermiyor yeniden başlatıncaya kadar.

renaussance renaussance (1)
7 yıl önce sordu

  • Program Filestaki klasör de gitmiş yok sadece regeditteki anahtarlar var onu kaldıramıyorum silemiyorum anahtar silinirken hata diye mesaj veriyor. renaussance 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Merhaba

Aşağıda belirtmiş olduğum adımları uygula sorunun çözülebilir

- İlk olarak Windows + R tuşlarına basarak Çalıştır penceresini açın.

- Daha sonra arama bölümüne cmd yazıp tamam deyin

- Sonrasında gelen konsol ekranına sfc /scannow yazıp Enter tuşuna basın ve tarama işlemi bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlat.

Umarım faydalı olmuştur...

tahatugyan tahatugyan (1206)