msconfig'den işlemci sayısını arttıramıyorum

msconfig bolumunde kı ayarları yapp kaydedıyorum ama pc rest atıca tekrar eskı halune donuyor,ayarları kaydetmıyor. resimdekı ayarları bı turlu kaydedemedım

işlemci sayısı arttırma

denizcafe denizcafe (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Attığın resimden anladığım kadarıyla işlemci sayısını arttırıyorsun, ama bilgisayarı yeniden başlatınca kaydolmuyor.

    Öncelikle BIOS'u bi varsayılan ayarlarına döndür, sonra tekrar bunu yapmayı dene.

    Bir de şimdi farkettim bilgisayarında gördüğüm kadarıyla BlueStacks var. BlueStacks zaten kendisi işlemci çekirdeklerinin bir kısmına talip olur. Açıkçası tam olarak emin değilim ama bir ihtimal bununla alakalı olabilir diye düşünüyorum. BlueStacks'i bi kaldırıp denemek lazım.

    omercik omercik (9418)