Msi afterburner herşey 0 hatası

   Resimlerde gözüküyorsa eğer tüm göstergeler 0ı gösteriyor. ve aygıt bulunamadı diyor çözümü var mıdır?

https://ibb.co/9qsKJLh  https://ibb.co/6NVWdtC

ahmetyasin ahmetyasin (9)
3 yıl önce sordu

  • resim ekleyemedim linkini bıraktım ahmetyasin 3 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Sanırsam ekran kartı driverlerin yok veya arızalılar bende de bu hata vardı fakat ben ekran kartımı DDU ile silip tekrardan yükleyince sorun düzelmişti bana sorarsan ekran kartı driver'ini DDU ile sil ve tekrardan kur ekran kartını.

Display Driver Uninstaller kullanımı | DETAYLI ANLATIM

Intel Ekran Kartı Yükleme - Güncelleme - En Kolay Yöntem

NVIDIA ekran kartı güncelleme | En Kolay Yöntem

AMD Ekran Kartı Otomatik Yükleme ve Güncelleme - En Kolay Yöntem

darkcrak darkcrak (5168)
3 yıl önce cevaplandı

  • riski varmı peki driverları kaldırmanın ahmetyasin 3 yıl önce
  • Riski yok driver kaldırmanın zaten riski olsa sana önermem ki @ahmetyasin darkcrak 3 yıl önce

Her ekran kartı MSI Afterburner desteklemez, ki sizde ki muhtemelen desteklemiyor. Eğer onboard yani ekran kartınız olmayıp işlemciye entegreli grafik yongasını kullanıyorsanız MSI Afterburnerın çalışmaması, düzgün çalışmaması normal. Ekran kart driverını yüklesen bile sorunun düzleeceğini sanmıyorum çünkü algılamıyor ekran kartını, desteklemiyor. Ama yinede yukarıda ki arkadaşın dediği gibi eğer driver yüklü değilse yükleyip dene.

Ekran kartı modelini belirt.

hydra hydra (3800)
3 yıl önce cevaplandı

  • Ekran kartı: Msi GTX 1050TI Gaming X İşlemci : İntel i59500f 2.9 Ghz-4.1 Ghz Anakart : Msi H310M Pro-Vd Plus 2666mhz Ram : GSKILL 8GB RipjawsV Kırmızı DDR4 2400MHz CL15 1.2V Single Ram Hard Disk : WD Blue 7200rpm 1TB Ssd : Crucial 120GB BX500 Serisi Sata 6.0Gb/s 3D NAND SSD (Okuma 540MB / Yazma 500MB) Kasa : XIGMATEK BEAST 4 x RGB FANLI X-POWER 650W 80PLUS USB 3.0 MidT ATX KASA ahmetyasin 3 yıl önce
  • DDU ile Ekran kartı driverını kaldırıp tekrar yükle. hydra 3 yıl önce