Msi B250M Anakart İle İlgili Sorularım Var ?

1-) B250M Pro-Vd Anakart'a 7.Nesil (Kabylake) İşlemci Takınca Bios'u Nasıl Güncellerim ?

2-) B250M Anakart İle 7.Nesil (Kabylake) İşlemci'ye Overclock Edilebilirmi ?

3-) B250M Anakarta Direk 7.Nesil (Kabylake) İşlemciyi Takınca Hemen Çalışırmı ?

 Ürün Linki : Hepsiburada

İşlemci'nin Overclock Özelliği Var .

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Normalde bir konuda birden fazla soru sormaman gerekir, bunu hep yapıyorsun. Ama yine de kısa kısa cevaplayayım:

    1. BIOS güncellemesi normalde gerekmez. Ama illa güncelleyeceğim diyorsan anakart üreticisinin sitesindeki "BIOS/Firmware" gibi bir bölümden en güncel sürümü indirip flash diskine atarsın ve gerekli yerden güncellersin. Ama dediğim gibi güncelleme gerekmez.
    2. Evet, overclock edilebilir.
    3. Evet, B250M chipsetli anakarta 7. nesil Kaby Lake işlemci takınca direkt olarak çalışır. (Tabi Windows kurulduğunu düşünürek söylüyorum)
    omercik omercik (9418)