msi ge60 model laptop klavye tuşları harfleri yanlış yazıyor

msi ge60 model laptop klavye tuşları harfleri yanlış yazıyor laptopu normal kulanırken oldu hiç bir değişklikte yapmamıştım herhangi bir programda yükletmedim sonunda format attım yine aynı hatayı verdi klavye bozuldu zanederek yenisini aldım herşey aynı yine olmadı

sorunun çözümü bilen arkadaşlardan rica

sena196575 sena196575 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Denetim Masasından Saat Dil Bölge ayarlarına gir ve o ayarlardan Dil sekmesi altından Dili Türkçe, Klavye dilini (Giriş Yöntemini) "Türkçe Q" klavye olarak seç.

    temmuz temmuz (12505)