MSI GTX 1050Ti Gaming X ve 1050Ti Aero ITX arasındaki fark nedir?

Arkadaşlar internette MSI GTX 1050 Ti GAMING X 4G ve MSI GTX 1050 Ti AERO ITX 4G OC model ekran kartları var.

Bu ekran kartları arasındaki farklar nelerdir? Aero ile Gaming X modelleri arasında çok ciddi fark var mı?

ahakan ahakan (100)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    MSI GeForce GTX 1070 Aero vs MSI GeForce GTX 1070 Gaming X: 36 İncelenen Özellikler (tıkla)

    Aynı sürüm değiller değil ama Aero vs Gaming için bir fikir verir herhalde.

    Ayrıca alttaki videoda sende bir fikir oluşturabilir:

    TEST: MSI GTX1070 GAMING X VS AERO! - Almanca (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • 2 sinin arasında neredeyse 150-200 Tl fark var. Şimdi ben aero olanı aldım 4-5 fps tende sıkıntı olmaz umarım pek anlamıyorum bu işlerden ahakan 6 yıl önce
    • İyi oyunlar :) @ahakan temmuz 6 yıl önce