Msi Laptop çalışıyor fakat ekrana görüntü gelmiyor.

Msi Ge 70 2pc Apache kullanıyorum.Laptop Açılıyor windows sesi de geliyor hatta hdmi ile harici ekran olarak tv ye bagladigimda goruntu alabiliyorum lakin kendi ekranına görüntü gelmiyor.Ne bios ekranı açılıyor ne de analart logosu gözüküyor başlattığımda hiçbir hareketlilik yok.Ama tv ye bagladigimda sorunsuz olarak göruntu aktarılıyor.

karahanl1 karahanl1 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Problem sebebi çok açık, çok net: Laptop ekranı bozulmuş ve tamir gerektiriyor. Bir teknik servis müdahalesine ihtiyaç var.

    temmuz temmuz (12505)