Msi Rtx 3070/ 3070 Ti alınır mı ?

Merhaba, muhtemelen 2.Kez yine bir Asus ekran kartında kısa devre problemi yaşıyorum (Asus Rog Strix 2070) ... 'Uzun ömürlü bileşenler' kullanılan bu kartta da garanti süresinin bitiminden sonra problem yaşadım ve asus dışında bir kart tercih etmek istiyorum artık... Ve takdir ederseniz ki sırada MSI geliyor, bende almayı düşündüğüm bu kartın kullanıcıları varsa aranızda deneyimlerini ve yorumlarını duymak isterim; konumuz Msi Rtx 3070 veya 3070 Ti kullanıcılarının kartı ne zamandır kullandıkları ve sorun yaşayıp yaşamadıkları ile ilgili yorumlarını ve tavsiyelerini kapsıyor... Ya da tercih ettiğiniz modeller varsa yardımcı olursanız sevinirim... Bütçe 24.000 TL

ongun ongun (90)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    24 bin TL'ye alacaksan hiç alma daha iyi. 3070 Ti'ın fiyatı 7 bin TL'den başlıyor. İkinci el olduğu için piyasada da bolluk var fiyatlar düştü. 24 bin TL bu karta verilmez. Performans olarak R5 5600X kullanıyordum 2060 ile 3070 Ti'a geçince acayip FPS farkı oldu grafik odaklı oyunlarda. 3070 Ti ortalama 7-7,5 arası fiyatları. Öyle ahım şahım marka soğutma üst seviye istersen 9-10 bine de satan var 10-12 bine de, gerekli mi hayır. 24 bine 3070 Ti kesinlikle alınmaz.

    hydra hydra (3800)