MSI Z370 anakartta WLAN özelliği var mı?

Anakart Şu : Vatan Bilgisayar - Msi Z370 RGB SLI Plus

Sorularım İse Şunlar :

1-) Bu Anakart'ın Wirelles Özelliği Varmı  ?

2-) Bu Anakart 2133MHz - 2400MHz Ram Destekliyormu ?

3-) Kutuda RGB Yazıyor Gerçekten RGB Mi ?

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    MSI Z370 SLI PLUS anakartta WiFi özelliği yok, eğer olsa modelde WiFi diye uzantı olurdu. Aynı zamanda MSI'ın sitesinden özelliklerine baktığımızda WLAN özelliğinin olmadığını görebiliriz.

    2133 ile 2400 MHz RAM'leri destekliyor, sorunsuz takıp kullanabilirsin.

    Tam RGB değil, sadece önemli yerleri RGB aydınlatmalı.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      -2

      1-  ) Evet var ürün özelliklerinde Ethernet Var yazıyor.

      2- ) Evet 2400 MhZ Ram leri çalıştırır 4000 MhZ demesi Maximum takılacak ram Frekans Hızıdır.

      3- ) RGB Yazıyorsa RGB Aydınlatmalıdır.

      Bence Bir anakart için bu fiyat mantıksız yani 400 TL lik'de var 300 TL lik ama bu senin kararın...

      nvidiagtx nvidiagtx (690)
      6 yıl önce cevaplandı

      • WiFi ile ethernet aynı şeyler mi? Herkese bilmeden yorum yapmayın diyorsun ama sen de aynısını yapmışsın, olmadı bu :) Ethernet özelliği var, WiFi özelliği yok. omercik 6 yıl önce
      • @nvidiagtx ahahah, bana diyene bak bir şey bilmiyor bana yorum yazıyor. Wireless ile ethernet aynı şey değil :)) toprak34 6 yıl önce
      • NAPİM ? baane nvidiagtx 6 yıl önce
      • umrumdamı sanıyorsun @toprak34 benim yazdığım cevaplara BİR TEK SEN KARIŞMA! nvidiagtx 6 yıl önce
      • istediğiniz kadar yaz diyorum.... @toprak34 nvidiagtx 6 yıl önce
      • @farurhenho abi bilgilendirdiğin için sağol bunu bilmiyordum kendi PC mde Sadece ethernet var diye biliyordum o yoldan çıktım nvidiagtx 6 yıl önce
      • Yanlış yola girmişim ama :) nvidiagtx 6 yıl önce
      • @nvidiagtx Baya güzel Türkçen varmış. Bilmeden yazma :) toprak34 6 yıl önce
      • @nvidiagtx bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp. Sen zeki birisin, bilmediğini öğrendin. Uzmanim..net'te öğrettiğimiz gibi öğreniriz de aynı zamanda. :) omercik 6 yıl önce
      • @toprak34 Karışma LAN bana karışıp duruyon sinir etme insanı nvidiagtx 6 yıl önce