msn adresimin şifresini unuttum acil yardımınız lazım

selamun aleyküm arkadaşlar ben msn adresimin şifresini unuttum çok önemli bu benim için parolamı unuttum diyorum 3 adım çıkıyor eposta yoluyla şifre yenileme cep telefonu ile şifre yenileme bunlardan hiç biri yok bu üç şıkkıda bilmiyorum acaba unuttuğum msn şifreni kırabilecek arkadaşlarım varmı aramızda eposta bu dj.emrah@hotmail.com https://www.facebook.com/1907emra benimle burdan iletişime geçebilirsiniz şimdiden teşekkür ederim

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    msn adresiniziin şifresini unutmuşunuz diğer e posta ve eklediğiniz telefonunuzu unutmuşunuz malessef başka bir yolu yok bazı sitelerdeki palavralarada inanmayın şifre kırma diye bir şey yok öyle bir şey olsaydı canı isteyen istediği kişinin şifresini kırardı

    candan candan (4301)