mspy iptali için mesaj geldi

@temmuz hocam az önce bir mesaj geldi mspy için olabilirmi

diyor ki

GooglePlay'de yaptığınız harcama için 42.99 tl kazandınız 42.99 tl niz hattınıza iade edilecektir bu beklediğim mesaj herhalde mspy ücretide 42.99 tl di

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Evet, öyle olmalı. Geçmiş olsun :)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • evet derken @temmuz bey bir sonraki faturama işlermi 42.99 tl efsaneemrahylz 6 yıl önce
    • 109 tl çıkan fatura dün gece gelen mesaj ile 66.99 tl ye düşmüş tekrar @temmuz bey efsaneemrahylz 6 yıl önce
    • Herhalde aylık sürenin son günü üyelik iptali yaptığın için öyle oldu. Önce gelecek aylık dönem ücretininin -bir gün öncesinden- peşin tahsili için işlem yapılmış daha sonrada üyelik iptali işleme konularak düzeltme yapılmış olmalı (Mesajda bunu izah etmeliydiler, etmemişler herhalde). Ama 66.99 lirayı anlayamadım, neden 42.99 değilde böyle. Buda birbuçuk aylık galiba, öyle değilmi? Sen detay belirtmedin bende bu tahminlerimi yazabildim ancak. Detayı sen biliyorsun ve ne olup olmadığını sen daha iyi anlamalı ve görebilmelisin. Ama sonuç olarak gerekli üyelik iptalini zamanını geçirmeden yapmış ve son faturadan kutulmuş olmalısın. Bence böyle @efsaneemrahylz temmuz 6 yıl önce
    • 66.99 tl benim faturama gelen normal ücret vodafone @temmuz bey yani her ay mesaj gelecek GooglePlay'de yaptığınız harcama için 42.99 tl kazandınız 42.99 tl niz hattınıza iade edilecektir diye onumu demeye çalıştınız anlamadım efsaneemrahylz 6 yıl önce
    • iletişim kurdum kendileriyle sıkıntımı anlattım inşallah geri dönerler birde bu kurumunun iletişim telefon numarasını biliyormusunuz @temmuz efsaneemrahylz 6 yıl önce
    • @temmuz bey efsaneemrahylz 6 yıl önce
    • Tamam, telefon faturasıysa problem yok. MSPY iptali gerçekleşmiş ve faturanda düzeltmeye gidilerek buna göre iade işlemleri başlatılmış görülüyor. Bir iki güne kadar kredi kartına/hesabına geri ödeme yapılmış olur. Problem yok, için rahat olsun :) @efsaneemrahylz temmuz 6 yıl önce
    • Türkiye +90 850 252 6514 @efsaneemrahylz temmuz 6 yıl önce
    • nerden öğrendiniz @temmuz bey efsaneemrahylz 6 yıl önce
    • https://tr.mspy.com/about.html @efsaneemrahylz temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz bey hat bu 0543 504 4079 efsaneemrahylz 6 yıl önce
    • Ben sana MSPY telefonunu verdim, telefon operatörünün telefonunu değil. Operatör'ün müşteri hizmetlerinimi soruyorsun? @efsaneemrahylz temmuz 6 yıl önce
    • 0543 504 4079 telefon numarası üzerindenmi araştırdınız @temmuz bey efsaneemrahylz 6 yıl önce
    • Senin bu mevzu ile alakalı telefon operatörüyle bir işin olmazki. Vodafone Müşteri hizmetleri telefon numarası 542 (sadece 542) @efsaneemrahylz temmuz 6 yıl önce
    • farketmiyor ister müşteri hizmetleri ister sabit telefonu @temmuz bey efsaneemrahylz 6 yıl önce
    • 542'yi 0543 504 4079 hatlı telefonundan ararsın @efsaneemrahylz temmuz 6 yıl önce
    • çok teşekkür ederim @temmuz bey efsaneemrahylz 6 yıl önce
    • Yordun beni ama önemli değil, geçmiş olsun:) @efsaneemrahylz temmuz 6 yıl önce