mspy üyelik iptali nasıl olur?

mspy üyelik iptali nasıl olur telefona indirmiştim her ay faturama 42 tl işliyor bu programın üyelik iptalini nasıl yapabilirim birşey yaptım ama oldumu bilmiyorum play storeden indirmiş olduğum mspy programın altında üyeliğini yönet yazıyordu ona dokunup iptal ettim herhalde 29 ekim 2017 tarihinde iptal oluyor yazdı programı kaldırdım telefonu yeniden başlattım play storeye girdim mspy programını indirdim alttaki aboneliğini yönet yazısı gitmiş iptal olmuşmudur sms ilemi bildirecekler lütfen cevap  @temmuz bey @hakan bey @ismailsarp bey

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Emin değilim ama verdiğin bilgilere göre üyeliğin iptal olmuş gibi görülüyor. SMS bildirimini beklemelisin.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • panik yaptım farkındayım birde aboneliği iptal etmeden kaldırınca uyarı geliyordu mspy üyeliğiniz devam etmededir diye ama üyeliğimi iptal ettim indirdim kaldırdım o uyarı gelmedi @temmuz bey efsaneemrahylz 6 yıl önce
    • :) @efsaneemrahylz temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz bey üyeliği nasıl sorgulayabilirim başka konu açtım efsaneemrahylz 6 yıl önce