msvcp140.dll hatası

Hocalarım,bu msvcp140.dll hatası nedir? Ayrıca bu .dll dosyasını nereden indirebilirim?

Şimdiden teşekkürler.

gta5 gta5 (19)
6 yıl önce sordu

  • Bu hatayı nerede ve ne zaman aldın? En azından bir ekran görüntüsü ekleyerek sorunu detaylı bir şekilde güncelle, bu şartlar altında kimse yardımcı olamaz. omercik 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

MSVCP140.DLL dosyası Windows C çalışma zamanı kitaplığına ait bir dosyadır.

MSVCP140.DLL eksik hatası alıyorsan bunu yerine koyabilmek için Visual Studio 2015 için Visual C++ Yeniden Dağıtılabilir paketini indirmen ve yüklemen gerekir. Tek başına dosya için uğraşma.

Visual Studio 2015 için Visual C++ Yeniden Dağıtılabilir pakeni buradan indirebilirsin

Muhtelen sadece eksik olan sadece MSVCP140.DLL dosyası değildir. Yukarıdaki pakeki indirir ve kurarsan MSVCP140.DLL eksik hatası ve alabileceğin diğer hatalar da çözülür.

murat murat (12492)
6 yıl önce cevaplandı

  • Hocam,yine hata alıyorum. Hatayı nasıl aldığımı anlatayim isterseniz.Bir oyunda hack açmak için programa tıkladımda bu hata çıkıyor gta5 6 yıl önce