MSVCR10.dll hatasının çözümü için Visual C++ Redistributable indirdim, hangi versiyonunu kurmalıyım?

Merhaba;

CamStudio kurarken çıkan "Kod yürütülmesi devam edemiyor çünkü MSCVR100.dll bulunamadı. Programı yeniden yüklemek bu sorunu çözebilir" hatasının çözümü için bir video izledim. Orada çözümü olarak Visual C++ Redistributable indirin diyordu. 64 bit kullananlar iki dosyayıda (32 bit olanı ve 64 bit olanı) kursun dedi videoda. Ben hem x86 hemde x64 için setup dosyalarını indirdim, hangilerini kurmalıyım? İkisinide kurayım mı?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ben olsam önce x64 denerdim. Eğer sonuç istediğim gibi olmazsa bu defa x64 yüklemesini kaldırır ve x86 yüklemesini yapardım.

    Asıl maksat uygulamanın stabil çalışmasıdır veya istenilen esas maksadın gerçekleşmesidir, performans ve hız daha sonra gelir.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Eğer sistemin 64 bit ise ilk önce x64 olanı indirmek daha mantıklı

      omercik omercik (9418)