Msxml 4.0 is not installed correctly. It's required run a game hatası

Msxml 4.0 is not installed correctly. It's required run a game hatası nasıl çözülür?

Msxml 4.0 nasıl kurulur?

ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    MSXML Core services genellikle Microsoft tarafından üretilen oyun, JScript, VBScript ve çeşitli Microsoft araçlarının ihtiyaç duyduğu bir pakettir.Bilgisayarınızda MSXML paketi yüklenmemişse ve siz MSXML gerektiren bir uygulama başlatmak istediğinizde Msxml 4.0 is not installed correctly ... tarzında bir hata alacaksınızdır.Hatayı gidermenin yolu ise MSXML paketinin yüklenmesi olacaktır.

    MSXML Service Pack 2 paketini indirmek için buraya tıklayın.

    MSXML Service Pack 3 paketini indirmek için buraya tıklayın.

    *Paketleri indirirken msxml.msi seçerek indirmeniz ve yüklemeniz yeterli olacaktır.

    **Paketin güncel halini indirmek için Service Pack 3 halini indirebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)