Mta San Andreas kasma sorunu çözümü nedir?

Merhaba, mta san andreas son günlerde kasmaya başladı. Benim sistemim ve oyun'un sistemi aşağıda yazmaktadır. Sorun nedir?

Benim sistem özelliklerim.

---

İşletim sistemi: Windows 10 Pro

İşlemci: Intel(R) Core(TM) i3-6006U CPU @ 2.00GHz 2.00GHz

Ram: 4 GB

Sistem Türü: 64 bit

Boş alan: 226 GB

Ekran Kartı : 128 MB

Ses Kartı: Realtek High Definition Audio

DirectX: 12

---

Oyun'un sistem gereksimleri

---

işletim Sistemi : XP/Vista/Win7/Win8

Gereken işlemci : İntel Pentium

Yeterli Ram : 512 MB

Gereken Boş HDD Alanı : 42,9 MB

Ekran Kartı : 128 MB

Ses Kartı : On Board

DirectX : 9.0

ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hmm bunun birçok nedeni olabilir

    1--Sisteme virüs bulaşmış ola bilir virus taraması yapa bilirsin bunun için 360 security öneririm

    2--Sistem temizliyi yapa bilirsin bunun için Ccleaner ve ya Advanced system care iyidir

    3--Arkaplanda çalışan uygulamar vardır Ctrl+Shift+Esc basarak kontrol menusunu aça bilirsin burdan gereksiz olanları kapatırsın

    4--Ekran kartı ve ya suruculerini guncelle en iyisi Drive boster

    5--oyunun grafiklerini duşur

    6-- Bunlarda olmadiysa artık yeni bir bilgisayar alma vaktidir!

    magdur01 magdur01 (18)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @magdur01 6.madde ne alaka? ozgurlol 5 yıl önce
    • Madde diyil aklıma ne geldiyse yazdım magdur01 5 yıl önce
    • Benim Avast var, 1. maddeyi yapsam avast'ı kaldırmama gerek var mı? ilkaybaki16 5 yıl önce
    • Avast la tara sorun olmaz magdur01 5 yıl önce

    Bunun için kendine ilk olarak şunu sormalısın: Son günlerde kasmaya başladıysa, o günler içinde bilgisayarda ekstra bir şey yaptım mı? Daha önce hiç girmediğim sitelere girdim mi? Yeni yeni programlar denedim mi? Bilgisayarı çok zorladım mı? Elektrik gidip geldi mi gibi sıradışı problemler doğurabilecek bir şey olup olmadığına bak.

    Bunun dışında; disk birleştirme yoluna gitmeyi deneyebilirsin. Arka planda çalışan uygulamaların sayısında artış oldu ise onları azaltmayı deneyebilirsin ki bunun için Avast Cleanup Premium öneririm. Ek olarak windows update devredışı bırakmayı deneyebilirsin geçici süreliğine.

    doomsoldier doomsoldier (26)