MTP uygulaması nedir?

Tabletime SD kart taktım. Bir bildirim "MTP uygulaması SD Kartı hazırlamak için yeniden başlatılacak. Tamam mı?" diye geldi. MTP ugulaması nedir? Evete basmalı mıyım?

salimmert salimmert (24)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    mtp (media transfer protocol) : Bu transfer modunu kullanan cihazlara dosya yükleyebilmek ya da cihazdaki dosyaları pc'ye  yükleyebilmek için cihazın kendi özel erişim yazılımlarını ya da windows media player vb 3. parti

    yazılımlar kullanmak gerekir

    cristianoronaldo cristianoronaldo (171)