Multiplayer mobil oyun önerisi

Multiplayer olarak android için mobil oyun geliştirmeyi düşünüyoruz.
Sizce nasıl bir oyun geliştirebiliriz?
Ne tür oyunlar daha cok ilginizi çekiyor?

researcher researcher (17)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Counter Strike tarzı olsa güzel olur :)

    Birde hangi oyun motorunu kullanacaksınız? (Unity 3D vb.)

    toprak34 toprak34 (2026)
    6 yıl önce cevaplandı

    • http://store.steampowered.com/app/601380/The_Last_One/ nvidiagtx 6 yıl önce
    • türk yapımı oyun , unity ile yapılmış grafikleri çok kötü nvidiagtx 6 yıl önce
    • unity ile yapılan her oyunun grafikleri böylemi :) :D nvidiagtx 6 yıl önce
    • eski bir oyun nvidiagtx 6 yıl önce
    • @toprak34 nvidiagtx 6 yıl önce
    • birde Unreal Engine önerirmisin ? indircemde 7 GB nvidiagtx 6 yıl önce
    • Assetsleri falan ücretsiz bulunuyormu peki ? nvidiagtx 6 yıl önce
    • @nvidiagtx The Last One'ın yapılışını biliyorum zaten assetsleri çok pahalı, tahminimce 500 TL'nin üzerine çıkıyor maaliyetler. Unity ile yapılan her oyunun grafiği böyle değil. Yeteneğine kalmış açıkçası. Unreal Engine'nin de assets marketi var. Shop diye. Orda daha ucuz. Tabi değişir fiyatlar. Unreal Engine'i kesinlikle öneririm. Ücretsiz assets'de var. toprak34 6 yıl önce
    • sağolasın @toprak34 internet yeterse indiririm.... nvidiagtx 6 yıl önce
    • @nvidiagtx Ek olarak, UE4 Unity'ye göre daha kolay. Ancak UE4'te algoritmayı iyi bilmen gerek. Yani mantığını. toprak34 6 yıl önce
    • aynen internetten izliyorum videolarını nvidiagtx 6 yıl önce

    Bu aralar google play store da sadece moba oyunlarla sarmış bana soracak olursanız fps türü oyunlar telefonda oynanmaz plant vs zombies heroes ya da card wars gibi kağıt oyunlar hoşuma gidiyor.

    erdem336 erdem336 (5)