Multiplayer oyun oynama

Steama ait oyunları nasıl multiplayer olarak oynarız. Bedava olarak.

murhan47 murhan47 (4)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    arkadaşınız da aynı oyunu satın alması gerekiyor ben korsan kullandığım için fazla bilmiyorum

    cristianoronaldo cristianoronaldo (171)
    9 yıl önce cevaplandı

      Hangi oyunu aldığına bağlı oyunun içinde çok oyunculu yada multiplayer şeklinde yazar. Örneğin Assassin's Creed Revelations oyununu oynamak için Oyna butonuna tıkladığımızda singleplayermi yoksa multiplayermi oynamak istediğimizi soruyor. Siz hangi oyunu multiplayer oynamayı soruyorsunuz ? Ona göre daha net bir cevap verebilirim belki.

      taha17 taha17 (91)