MusaLLaT.exe Trojan mıdır? Nasıl temizlenir?

Uzun lafın kısası bir kaç gün önce bilgisayarım mavi ekran vermeye başladı.AVG Free Antivirus kullanıyordum.İnternette dolaşırken AVG MusaLLaT.exe ile ilgili bi' uyarı verdi.Görev yöneticisini açmayı denedim ve bu hatayı aldım.

Hatta şu an farkettim CMD ve Kayıt Defteri'de hata veriyordu fakat şu an ikiside sorunsuz bir şekilde çalışıyor.Malwarebytes Anti-Malware ile tarattım.Fakat hala görev yöneticisi açılmıyor.Çözümünü bilen kimse lütfen söylesin.

atakanmrgn atakanmrgn (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

      Yakın zamanda aynısı bir bilgisayarda başıma gelmişti.Temizlik araçları kullanarak bilgisayarınızı düzeltebilirsiniz.Tüm düzeltmeler ile görev yöneticisi sorunu düzelmezse manuel olarak bunu düzeltebilirsiniz.

      • Başlat çubuğuna cmd yazarak veya Windows+R tuşu ile çalıştırı başlatın.
      • Açılan çalıştır penceresine gpedit.msc yazın ve enter e basın.
      • Sırasıyla Kullanıcı Yapılandırması> Yönetim Şablonları> Sistem> Ctrl+Alt+delete Seçenekleri ekranına gelin.
      • Görev Yöneticisini Devre Kaldır ı çift tıklayın.

      • Yapılandırılmadı seçeneğini seçip TAMAM ı tıklayın.

      ismailsarp ismailsarp (6010)