MusNotifyIcon.exe nedir?

Merhaba,

Görev yöneticisinde bir sürü MusNotifyIcon.exe adında dosya var bunlar virüs mü?

Edit: Sağ tıklayıp dosya konumuna git diyince System32 dosyasına atıyor. System32'nin içinde MusNotifyIcon.exe adında bir dosya da var.

toprak34 toprak34 (2026)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Alttaki kendi sistemimden ve benim sistemimin %99.9 virüssüz olduğunu söyleyebilirim ve hatta bunun garantisinide verebilirim :)

    Pipirikli @toprak34'e ithaf olunur :)

    PC'yi kapat ve sonra yeniden aç, sonra Görev Yöneticisine tekrar bak. Eğer hala var iseler, sistem tepsisine bak (Sistem tepsisi saat - tarih yanında). Orada exe dosyası varsa onu kapat, ondan çık. PC'yi yeniden açtığında aynı şeyler olursa başlangıçta çalışan programlara bak orada eğer Visual Studio ve / veya MusNotifyIcon varsa onları başlangıçtan kaldır, kontrolleri tekrar yap.

    MusNotifyIcon.exe ile alakalı daha fazla bilgi için @alattin'e sorarsın (@murat'ta olabilir):)

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

      System32'de MusNotifyIcon.exe dosyasının simgesi Windows Update simgesine benziyor gibi. Notify ibaresinden yola çıkarak Windows'ta bir şey için bildirim hizmeti olduğunu düşünüyorum. Herhalde Windows Update bildirimlerini yönetiyor olabilir.

      omercik omercik (9418)