Müzik çalarken kesinti yapıyor aşırı derecede

İmextect E6S Bluetooth kulaklık kullanıyorum ilk başlarda sağ kulaklık batarya sorunu vardı şarj olmuyordu garantiye gönderdim sağ kulaklık değiştirildi ve öyle gönderildi şuan batarya da sıkıntı yok ama müzik veya bir video izlediğim zaman ses de sürekli kesilmeler oluyor kulaklık kendi kendine bağlantı kesiyor bağlanıyor neden olabilir

dilanmrt dilanmrt (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     Bluetooth kulaklık ses kesilme sorunu yaşıyorsan sorun Wi-Fi yani kablosuz ağ kaynaklı olabilir.  Mevcut Wi-Fi yani kablosuz ağlar 2.4 Ghz frekansında yayın yaparlar. Bu da  Bluetooth cihazlarla çakışır. Eğer kablosuz modemin 5 Ghz destekliyorsa kablosuz ağı 5 Ghz'a al. Aynı sorunu ben de yaşıyordum. Philips  Bluetooth  kulaklık sürekli ses kesiyordu. Adsl modemden 5 Ghz e geçiş yapınca sorun çözüldü. Tabi modemininn destekliyor olması lazım.

    Benim söylediğim durum kablosuz ağ  + PC +  Bluetooth  kulaklık için geçerli.

    hakan hakan (15394)