Müzik dinlerken SD kartı çıkardım, şimdi telefon ve PC okumuyor

Merhaba telefonumda müzik dinlerken (müzik sd kartın içindeydi) arkadaşım sd kartı çıkardı, tekrar telefona taktığımda sd kart görünmedi bilgisayara da takıyorum hiçbir şey çıkmıyor veri kurtarma programları ile veya başka bir çözüm ile içindekileri kurtarabilirmiyiz benim için çok önemli içindekiler.

ouz54 ouz54 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kart okuyucuda da görünmüyorsa tek bir ihtimal var, SD kartın bozulmuş. Zaten işlem yaparken çıkarılması tavsiye edilen bir şey değil, bu yüzden bozulan flash diskler bile var. SD kartın da bozulmuş, geçmiş olsun. Ders çıkarılması gereken kötü bir tecrübe olsun.

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

    • yani tamiri bir çaresi falan yokmu? ouz54 4 yıl önce
    • Yazılımsal olarak yapılacak bir şey yok gibi duruyor. Donanımsal anlamda belki bir tamir söz konusu olabilir ama o konuda uzaktan yardımcı olmamız imkansız. Bi telefoncuya, bilgisayarcıya göstermeni tavsiye ederim. @ouz54 omercik 4 yıl önce

    SD kart okuyucuları var ona takıp içindeki bilgileri görebilirsin.
    Not: Bozulmamışsa.

    krsn krsn (233)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Maalesef kart okuyucuda da çıkmıyor. ouz54 4 yıl önce