Müzik indirme programları veya siteleri nelerdir?

Müzik indirebileceğim yerli veya yabancı bir site ya da bir program önerebilir misiniz? Yardımcı olur musunuz?

furkanozkaynak furkanozkaynak (16)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    4K Video Download programı ile isterseniz mp3 veya mp4 bütün formatlarda indirebilirsiniz https://www.gezginler.net/indir/4k-video-downloader.html

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      Easy MP3 Downloader İster dinleyin,dinlediğinizi istenilen kalitede indirin kolay gelsin.

      + AlternatiF > SuperMP3Download her ikiside birbirine çok benzer programlar.

      BİLGİ: EasyMP3Downloader  trial deneme sürümü olduğundan 5 dosya indirmeye kadar sınırlıdır.

      easy mp3 downloader

      forjest forjest (101)