Müzik Platformları ve Forumları

Başka insanlarla sevdiğimiz müzikleri paylaşabildiğimiz yeni müzikler keşfedebildiğimiz forumlar yada platformlar biliyor musunuz arkadaşlar ?

ayberk ayberk (71)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Jango

    grooveshark.com

    benim müzik dinlemek ya da farklı müzik türlerini keşfetmek için kullandığım iki site.  İhtiyaçlarını karşılar mı bilmiyorum ama bilmiyorsam bir inceleme derim.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      favori bir uygulamam var benimde hem windows ortamında hemde ios ve android ortamında oldukca güzel bir müzik ortamı sağlıyor "spotify" https://www.spotify.com/tr/ denemeni tavsiye ederim.

      dyildiz dyildiz (183)