Müzikler telefonda görünmüyor

Android telefona bilgisayardan müzik aktardım (mp3) fakat bu müzikler görünmüyor. Telefondaki müzik uygulamasına gidiyorum burada bazı şarkılar görünüyor bazıları da görünmüyor. Sorun ne olabilir?

acemiadam acemiadam (220)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Resim, video ve müzikler Android galeride görünmüyor? diye bir çözük paylaşmıştı @cemkara deneyebilirsin bu çözümü

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

      Telefona aktardığın şarkılar mp3 mü gerçekten bunu kontrol etmelisin. Benim başıma gelmişti bir defasında tıpkı sendeki gibi bazı parçalar müzik playerde görünüyordu. Bazlıarı Google Music de görünüyordu sadece. Sonra fark ettiğm ki indirdiğim dosyalardan bazıları mp3 bazıları flac bazıları da mp4 müş. Aslında hepsi ses dosyası ama müzik player bunları algılayamıyor ve sadece mp3 leri gösteriyordu.  O yüzden başka bir müzik player denemende fayda var. Ben böyle çözmüştüm.

      murat murat (12492)