MX 110 Ekran kartı nasıldır ?

Laptopta bulunan ekrwn kartı MX 110. Bu ekran kartıyla hangi oyunları akışkan şekilde oynayabilirim ? Mesala GTA 5 gibi kaliteli oyunlari ya da o tarz yüksek grafikli oyunlar için yeterli olur mu ?

8 Gb Ram var ayrica pc de

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ekran kartı GTA 5'i 720p'de low ayarlarda oynatabilir, tam emin değilim. Ancak şunu biliyorum ekrann kartın oyun için üretilmemiş.

    https://www.youtube.com/watch?v=bMW_Yxj5EiM

    Yukarıdaki videoda kaç fps aldığı görülüyor. Ancak iç açıcı olmaz.
    İşlemcin Nedir ?

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Ideapad S145 Intel Core i5-8265U 8GB 256GB SSD 2GB GeForce MX110 15.6" 81MV0010TX jackrudolphgs 4 yıl önce
    • Oynatır oynatmasına ama seni tatmin etmez. hydra 4 yıl önce
    • ayrıca MX110 ile yüksek grafikli oyunları oynayamazsın oyun için değil çünkü. hydra 4 yıl önce
    • Çok teşekkür ederim ☺️ Fifa 2008 e devam.. jackrudolphgs 4 yıl önce
    • Nasıl onaylanıyordu :) ? jackrudolphgs 4 yıl önce
    • Cevabımın orda Tik butonu olması lazım ona bas. hydra 4 yıl önce