myactivity.google.com'dan silinenleri geri getirme nasıl yapılır?

Google Etkinliğim bölümünden yani myactivity den silinenleri geri getirmem mümkün mü? 1 hafta önceki youtube geçmişimi sildim şimdi onlara ihtiyacım var geri getirebilir miyim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    myactivity.google.com'dan silinenleri geri getirme mümkün mü?

    Maalesef bu mümkün değil. Myactivity bölümünde gördüğünüz şeyler size Google sunucularından geliyor. Yani tamamen sanal uzak bir sunucudan geliyor. Siz onları sildiğiniz zaman Google sunucularından silmiş oluyorsunuz. Google sunucularına müdahele etme şansınız da olmadığına göre myactivityden silinenleri geri getirme gibi bir durum imkansız.

    omercik omercik (9418)