Mybestofferstoday nasıl kaldırılır

Photoshop Cs6 yı indirmeye çakışırken yanlış reklama tıkladım bilgisayarıma virüsler bulaştı bunlardan biri mybestofferstoday silmeye kalktım böyle hata verdi

File "C:/Program Files (x86)/mbot_tr_014010086/unins000.dat" does not exist cannot unistall

lütfen yardım edin

birhanbirtane birhanbirtane (8)
8 yıl önce sordu

  • sisiteminizi geriye aldınız yinemi olmadı candan 8 yıl önce
  • evet birhanbirtane 8 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Öncelikle Denetim Masası > Programlar ve özelliklere gidin.

Burada Photoshop yüklemeyi denediğiniz tarihte hangi programlar yüklemişse hepsini kaldırın.

Daha sonra bilgisayarınızı Reason Core Security ile taratın: Reason core security nedir, nasıl kullanılır?

Bu yeni keşfettiğim bir program özellikle reklam virüslerine karşı çok etkili.

Daha sonra tarayıcınızı sıfırlayın: Tarayıcı nasıl sıfırlanır?

Mybestofferstoday genellikle bir kaç program ile birlikte geliyor. Bu şekilde hem Mybestofferstoday uzantılarından hem de programlardan kurtulursunuz.

murat murat (12492)
8 yıl önce cevaplandı

  • teşekür ederim allah razı olsun sizden birhanbirtane 8 yıl önce
  • sizden de razı olsun murat 8 yıl önce

http://www.gezginler.net/indir/i/18650/ indirin ve tarattırı yine kalkmıyorsa sisteminizi bu virüs bulaşmadan önceki bir  tarihe alın

candan candan (4301)
8 yıl önce cevaplandı

  • zaten öyle yaptım olmadı şuan 10 eylülde birhanbirtane 8 yıl önce