MyBestOffersToday programı silinmiyor

Bir uygulama indirdikten sonra başlat menüsünde MyBestOffersToday programını gördüm. Silmeye çalıştım. Olmadı. Tarama programını kullanarak silmeye çalıştım o da olmuyor. Ve Google Chrome'da reklam açılıyor.

salimmert salimmert (24)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    MyBestOffersToday bir virüstür.

    1. MyBestOffersToday bilgisayarından program ekle kaldırdan kaldır ya da tanımadığın bir programda olabilir onuda kaldır.
    2. Tarayıcılarını resetle (ayarları sıfırla) chromede bilinmeyen uzantıları kaldır.Mesela save on.Tarayıcılarının kısa yollarını kontrol et. Oralarda da adresyollarına gizlenmiş yollar olabilir.
    3. AdwCleaner ile sistemini temizle Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır? (tıkla)
    4. Malwarebytes Anti-Malware ile sistemini temizle Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır? (tıkla)
    yusufbozar yusufbozar (348)
    9 yıl önce cevaplandı

      Kardeşim denetim masasından kaldır diyeceksin sonra; görev yöneticisini aç (setup/uninstall 32 bit) diye bir uygulama açılır yanında ise gri siyah bir resim çıkar sonrasında 1 veya 2 tane daha açılır fakat bunlarda resim olmaz resimsizlerin işlevini sonlandır program kalkacaktır.. kalkmazsa (iobit uninstaller) programını indirmeni tercih ederim :) oda olmazsa format atmalısın bilgisayarına

      umurbey umurbey (1)