MyBrowser nedir, nasıl kaldırılır?

MyBrowser nedir?

MyBrowser virüs mü?

My Browser nasıl kaldırılır?

murat murat (12492)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    MyBrowser nedir?

    MyBrowser olası olarak istenmeyen bir programdır. Sizin bilginiz haricinde bilgisayara yüklenmiştir. MyBrowser sistem kaynaklanırı tüketir ve bilgisayarı yavaşlatır.

    MyBrowser virüs mü?

    MyBrowser virüs değildir fakat kaldırılması gereken bir programdır. Virüs gibi yayılmaz sistemi çökertmek gibi bir gayesi yoktur fakat sistem kaynakları yani CPU ve RAM'i kullanarak bilgisayarı yavaşlatır.

    My Browser programını kaldırmalı mıyım? My Browser nasıl kaldırılır?

    My Browser programından kurtulmak için şu yolu izleyin:

    1. Denetim Masası > Programlar ve Özelliklere gidin.
    2. Programlar ve özelliklerde bulunan MyBrowser uygulamasını sağ tuşla tıklayın ve kaldır'ı seçin.

    Eğer bilgisayarınızda MyBrowser varsa başka istenmeyen programlarda yüklü olabilir.

    Genelde bu tür programlar bir yükleme bombardımanının arkasından gelir. Yani siz bir program indirir ve kurarsınız bu program ile birlikte bilgisayarınıza onlarca farklı program yüklenir.

    Bu programların tamamı işe yaramaz ve reklam yazılımı barındıran programlardır.  Bilgisayarınızı yavaşlatmak ve çökertmekten başka bir işe yaramazlar.

    murat murat (12492)