MyPC Backup nedir? MyPC Backup nasıl kaldırılır?

Bilgisayarımda yüklü MyPC Backup adında bir program var.

MyPC Backup programı nedir? MyPC Backup programı ne işe yarar?

MyPC Backup faydalı bir program mı?

My PC Backup kaldırmalı mıyım? My PC Backup nasıl kaldırılır?

MyPC Backup virüs mü?

cemkara cemkara (4215)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    MyPC Backup programı nedirMyPC Backup programı ne işe yarar? MyPC Backup faydalı bir program mı?

    MyPC Backup müzik, video, resim, belgeler gibi dosyalarınızı online yedekleyebileceğiniz bir programdır.

    Online yedekleme hizmetinde ilk 1 GB ücretsizdir.  My PC Backup her ne kadar işe yarar faydalı bir program gibi görünse de ücretsiz uygulamaların ve bazı indirme yöneticilerinin içine gömülü, gizli bir şekilde bilgisayara yüklenir. Bu sebepten MyPC Backup potansiyel olarak istenmeyen bir programdır.

    MyPC Backup programını, eğer bilerek ve isteyerek yüklemediyseniz ücretsiz bir programın içinde gizlice bilgisayarınıza yüklenmiştir.

    My PC Backup bilgisayarınızın yedeklenmesi gerektiğini söyleyen can sıkıcı uyarılar çıkartabilir.

    MyPC Backup virüs mü?

    MyPC Backup virüs değildir. Virüsler gibi bilgisayara zarar vermez. Fakat açılışta belleğe yüklendiği ve hizmet oluşturduğu için bilgisayarın açılışını ve çalışmasını yavaşlatır.

    My PC Backup kaldırmalı mıyım? MyPC Backup virüs mü?

    Eğer bilerek yüklemediyseniz MyPC Backup ve kullanmıyorsanız programını kaldırabilirsiniz.My PC Backup
    programı  yüklemiş olduğunuz ücretsiz bir programın içinde gizlice kurulmuş demektir. Bu sebepten kaldırmanızda fayda var.

    MyPC Backup nasıl kaldırılır?

    MyPC Backup kaldırma oldukça basittir. MyPC Backup kaldırma için şu işlemleri yapın:

    1. Denetim Masasına girin.
    2. Programlar ve Özellikler, Windows XP kullanıyorsanız Program Ekle / Kaldır, bölümüne girin.
    3. MyPC Backup programını yüklü program listesinde bulun.
    4. Sağ tuşla tıklayın ve kaldır'ı seçin.

    Bu işlemden sonra MyPC Backup kaldırma tamamlanacak, MY PC Backup bilgisayarınızdan kaldırılacaktır.

    cemkara cemkara (4215)