MySearchApp nedir? My Search App nasıl kaldırılır?

MySearchApp Nedir? Google Chrome tarayıcısından My Search App nasıl kaldırılır?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    MySearchApp nedir?

    MySearchApp bir Google tarayıcı eklentisidir. app.mysearch.com tarafından geliştirilmiştir ve Google Chrome tarayıcısı arama motorlarını değiştirmek ve yönlendirme yapmak için vardır.

    MySearchApp Chrome'a yüklediğini bir başka program tarafından eklenenir. Genelde kullanıcılar MySearchApp uzantısını bilinçli yüklemezler. Örneğin bir bilgisayara bir oyun yüklediğinizde veya ücretsiz bir uygulama indirip kurduğunuzda MySearchApp gibi eklentiler bilgileyarınıza yüklenir.

    MySearchApp nasıl kaldırılır?

    MySearchApp kaldırma için aşağıdaki adımları uygulayın.

    1. Google Chrome tarayıcısını açın.
    2. Google Chrome tarayıcı satırına şunu yazın ve enter tuşuna basın:
      chrome://extensions/

      Bu komut sizi doğrudan Chrome uzantılar bölümüne götürecektir.

    3. Uzantılarda  MySearchApp - Direct access to free web search through New Tab page and Default Search. bulun ve kaldır botununa basın.

    Artık Google Chrome tarayıcınızda MySearchApp uzantısını görmeyeceksiniz. Eğer My Search App kaldırma işleminden sonra yine uzantılara MySearchApp uzantısı geliyorsa o zaman bir başka program bu uzantıyı otomatik yüklüyor demektir. Bu programı bulmanız gerekir. Bu genelde yüklenen ücretsiz bir oyun veya programdır.  Programlar ve Özelliklerde MySearchApp uzantısını yükleyen uygulamayı bulabilirsiniz.

    murat murat (12492)