mystart.incredibar.com kaldırma

0

Tarayıcıyı açtığımda  http://mystart.incredibar.com/?loc=CH_NT adresine yönleniyorum. Google Chrome, Firefox, Internet explorer 'da tamamında karşıma  http://mystart.incredibar.com/?loc=CH_NT sayfası çıkıyor. Şeklinde şikayetleriniz varsa muhtemelen mystart.incredibar.com tarayıcı gaspçısı internet tarayıcınızı ele geçirmiş demektir. mystart.incredibar.com kaldırma işlemi oldukça basittir. mystart.incredibar.com bir virüs değildir. mystart.incredibar.com temizleme işilemi aşağıda anlatılmıştır.

hakan hakan (14799)
8 yıl önce sordu

  Toplam 1 Cevap


  0

  mystart.incredibar.com teknik olarak bir virüs değildir. Ama kullanıcı ChromeFireFoxInternet Explorer gibi internet tarayıcısını ele geçirdiği için ve kullanıcıyı arama motoru olarak mystart.incredibar.com kullanmaya zorladığı için istenmeyen yazılım olarak nitelenir. 

  mystart.incredibar.com sitesi kullanıcıya istenmeyen reklamlar, pop-up pencereler görüntüler.

  Eğer ücretsiz bir yazılım (oyun, video kayıt / izleme, indirme-yöneticileri veya PDF yaratıcıları) gibi bir yazılım yüklediyseniz  mystart.incredibar.com bu yazılımla beraber bilgisayarınıza yüklenir. Yani siz farkında olmadan, örneğin oyun yüklediğinizi düşürken mystart.incredibar.com bilgisayarınıza yüklenir.

  Örneğin Viplayer yüklediğinizde sisteminize tarayıcınıza ChromeFireFoxInternet Explorer,  mystart.incredibar.com  bulaşır.

  mystart.incredibar.com Kaldırma ChromeFireFoxInternet Explorer

  1. Adım: AdwCleaner kullanarak bilgisayarınızdan mystart.incredibar.com kaldırma
  2. Adım: Junkware aracı ile  Internet ExploreFirefox ve Google Chrome internet tarayıcılarından mystart.incredibar.com temizleme
  3. Adım: MalwareBytes ile sisteminizi mystart.incredibar.com ve diğer zararlılara karşı tarama.

  AdwCleaner kullanarak bilgisayarınızdan mystart.incredibar.com kaldırma

  1. ADWCLEANER indir linkini tıklayarak ADWCLEANER yazılımını indirin.
  2. Tarama işlemine başlamadan önce  Internet Explore, Firefox ve Google Chrome tarayıcılarını kapatın ve diğer tüm açık programları kapatın.
  3. İndirdiğiniz ADWCLEANER programını çalıştırın. Scan butonuna tıklayın.
   mystart.incredibar.com kaldır - adw Cleaner
   ADW Cleaner mystart.incredibar.com istenmeyen yazılımını ve diğer zararlıları taramaya başlayacaktır.
  4. Tarama işlemi bittiğinde bilgisayarınızda bulunan mystart.incredibar.com ve diğer zararlılar listelenecek, bu zararlıları silmek için Clean butonunu tıklayın
   mystart.incredibar.com kaldırma - temizleme ekranı
   ADW Cleaner temizleme işlemini bitirebilmek için bilgisayarınızı yeniden başlatmak isteyecektir OK tıklayarak bilgisayarınızı yeniden başlatın.

  2. Adım Junkware aracı ile  Internet Explore, Firefox ve Google Chrome internet tarayıcılarından mystart.incredibar.com temizleme

  Junkware,  mystart.incredibar.com uzantılarını  Internet Explorer, Firefox ve Google Chrome tarayıcılarından temizlemek, kaldırmak için çok güçlü bir araçtır.

  Aşağıdaki adımları kullanarak Junkware ile  mystart.incredibar.com kaldırma işleminde,  Internet Explorer, Firefox ve Google Chrome tarayıcılarındaki mystart.incredibar.com uzantılarını sileceğiz.

  1. Junkware indir linkinden Junkware temizleme aracını indirin.
  2. İndirdiğiniz  JRT.exe dosyasını iki kere tıklayın ve çalıştırın.
  3. Konsol ekranında Junkware temizleme aracı çalışacaktır. Tarama işlemi için bir tuşa basın.
   mystart.incredibar.com kaldırma - temizleme aracı ile taramaBu işlem biraz vakit alacaktır.  Tüm programları kapatın ve sabırla bekleyin.
  4. Tarama işlemi bittikten sonra ekrana temizleme ile ilgili bir rapor gelecektir.

  3 Adım: MalwareBytes ile sisteminizi mystart.incredibar.com ve diğer zararlılara karşı tarama.

  Son aşama olarak sisteminizi Malwarebytes ile taramanız gerekiyor.
  MalwareBytes nedir? MalwareBytes nasıl kullanılır? linkinden MalwareBytes'ı indirebilir ve sisteminizi zararlı yazılımlara karşı tarayabilirsiniz.

  MalwareBytes worms, trojans, rootkits, rogues, dialers, spyware gibi tüm zararlı yazılımları tarayacak ve bulduklarını temizleyecektir.

  Bütün bu işlemlerden sonra bilgisayarınızdan mystart.incredibar.com kaldırma işlemi tamamlanmış ve diğer zararlılardan kurtulmuş olmalısınız.

  hakan hakan (14799)
  8 yıl önce cevaplandı

   üyelik gerektirir

   Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

   Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
   uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol