mzlq adlı fidye virüsü için yeni gelişmeler var mı? Çok uzun zaman oldu.

Merhaba...Aloooo...

mzlq adlı fidye virüsü için yeni gelişmeler  var mı? Çok uzun zaman oldu.

Kimse bu virüs için bir şey yapmıyor mu? Ara ara siteye gelip yokluyorum, bir gelişme var mı? diye. En son girdiğimden beri belki bir yıl olmuştur. Anladığım kadarıyla kimse pek uğraşmıyor. Bu virüs için yapılacak bir şey bilen varsa bana yol gösterebilir mi? Kısa pratik olan bir şey. Lütfen e mail'e bir gönderide bulunun...

sderozis007 sderozis007 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    Dosyalarınız offline key ile şifrelendiyse Emsisoft Şifre Çözücü yazılımı ile dosyalarınızı kurtarabilirsiniz. Öncelikle bunu bir deneyin. Eğer bu yazılım işe yaramıyorsa dosyalarınız online key ile şifrelenmiştir ve bu durumda maalesef yapacak bir şey yok şuanlık. Bu fidye virüslerinden muzdarip sizin gibi pek çok insan var ama maalesef yapacak pek bir şey yok.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    1 yıl önce cevaplandı

      Maalesef o kadar çok varyant çıktı ki artık kimse uğraşmıyor. Takip etmek neredeyse imkasız hale geldi.

      alattin alattin (16999)