"mzlq" fidye virüsü için bir gelişme var mı?

Merhaba...

"mzlq" adlı fidye vürüsü için hala bir çözüm bulunamadı mı? çok uzun zamandır çözüm için bekliyorum ama geri dönüş yapan olmadı. İnternet gezindim bir şey bulamadım çözüm adına. Çözüm varda ben mi  göremiyorum? Bana geri dönüş yapar mısın?

sderozis007 sderozis007 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    mzlq uzantısı için bir çözüm bulunamadı. Offline Anahtar ile şifrelendiyse Emsisoft Stop Djvu Şifre çözme aracını kullanabilirsin. Bunun dışında Online Key ile şifrelenen dosyalar için bir çözüm yolu hala yok.

    alattin alattin (16984)