"mzlq" uzantılı fidye virüsü bilgisayarıma bulaştı. Sorunun çözümü için ne yapmalıyım?

Merhaba:

"mzlq" uzantılı fidye virüsü bilgisayarıma bulaştı. Sorunun çözümü için ne yapmalıyım?

Sorunun çözümüne dair bir gelişme var mı? Gelişme olursa beni e-mail adresimden haberdar eder misiniz? Kesin ve net, çözüm bulununcaya kadar bekleyeceğim.

sderozis007 sderozis007 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    https://youtu.be/aKhvxfF8Xr0

    İşe yarar bilgi var baktınmı bilmem bir göz at  kimisinde işe yaradı bendede .pezi var 1 yıldır nerdeyse hâla bir çözüm bulamadım hdd kenarda bekliyor eğer çözüm bulamazsan format atma baska hdd varsa kullan

    emrearas emrearas (22)
    3 yıl önce cevaplandı

      Kesin çözüm bulunduğunda buradan ve uzmanim.net Youtube kanalından duyuracağız.

      alattin alattin (16984)