N11.com 502 Bad Gateway hatası -11 Kasım 2018

N11.com sitesine girmek istediğimde 502 Bad Gateway nginx hatası alıyorum. Hatanın sebebi ve çözümü nedir?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    n11.com neden sürekli hata veriyor?

    n11 sitesi  Kasım ayının 11. gününde özel fırsatlar ve indirimler yapan bir sitedir. Yani 11.11 tarihinde pek çok indirim ve kampanya bulmak mümkündür. n11 bunu her sene tekrar etmektedir.

    İşte bu sebepten 11.11 tarihinde n11 sitesinde çok fazla kullanıcı yoğunluğu olur. 502 Bad Gateway hatası n11 sunucularının yetersiz kaldığı için ortaya çıkmaktadadır.

    Sizde benim gibi n11 fırsatlarını kontrol etmek ve alışveriş yapmak için n11 sitesine girdiğinizde 502 Bad Gateway hatası  alıyorsanız n11 sunucuları çökmüş demektir. Tek yapmanız gereken tekrar denemek. Başka bir çözüm yok.

    murat murat (12492)