N11'e yollanan iade reddedilecek diyorlar

Arkadaşlar burda konusunu açtığım anakart iade ye gitti adamlar pinleri kırık çıktı dediler ve red edilecek diyorlar ne yapmam lazım ürün zaten arızalı ve hata üründü sata 3 desteği var dediler yokdu 1155 pin işlemci desteği var dediler yokdu

andromobil andromobil (74)
10 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Piler gerçekten kırıksa iade kabul etmezler. Ürün belirtilen özelliklere sahip değilse bile ürünü iade ederken hasarız şekilde iade etmen gerekir.

    Pinleri sen mi kırdın? Yoksa öyle mi iddia ediyorlar?

    murat murat (12492)
    10 ay önce cevaplandı

    • hocam bilmiyom bende çalışıyordu ama onlar almış bakmış şöyle böyle dediler baktım fotoya kırık değil eğik müşteri hizmetleri aramış ben haksız onlar haklı çıkdı banada caymayım diye 200 tl kupon verdi andromobil 10 ay önce
    • Hocam şöyle bir şey de var bu adamların garanti belgesi bile işe yaramıyor yani deseler iade ile ilgili bir şey diye iade ayrı garanti ayrı olur andromobil 10 ay önce