N11 sitesi güvenilir mi?

N11 Online Alışveriş Sitesi Güvenilirmi ?

Bir Sipariş Kaç Günde Gelir ?

Elime Gelen Ürün'de Bozukluk Olurmu ?

Arkadaşlar Bi Soru İçinde Bir'den Fazla Soru Soruyorsun Demeyin Çünkü Bir Konu İçin Daha Faza Soru Açma Hissiyatı Duymadım.

​​​​​​

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    - n11 sitesi güvenilir bir web mağazası ve sitesidir.

    - Satıcısına, stok durumuna ve mesafesine göre değişir ama genel olarak en erken bir gün ve en geç bir hafta olarak düşünülebilir.

    -Nadiren bu tür şeyler olabiliyor (hatalı, ayıplı veya yanlış ürünler) ama bu çok problem olmaz. Zira ürün tesliminden sonra siteye paranın (ödemenin) satıcıya teslimi için onay verilir. Eğer gelen üründe veya ürünün teslimatında bir problem çıkarsa bu onay verilmez, ürünün değiştirilmesi istenir yada iadesi yapılır (Bu geri gönderim sırasında kargo ücreti ödenmez, ve kargo ücretini n11 sitesi kendisi üstlenir.).

    Bunlar sadece site ile alakalı edindiğim bigiler değil aynı zamanda yaşadığım tecrübelerdir.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      N11'i sürekli kullanıyorum. Şuana kadar bir sorun yaşamadım.

      N11'den alışveriş yaparken şunlara dikkat edersen sorun yaşamazsın:

      • N11 üzerinde farklı mağazalar var. Dolayısı ile aynı ürün farklı bir mağazada farklı bir fiyata satılıyor olabilir. Buna dikkat et
      • Ürünü sipariş etmeden önce ürün ile ilgili sorularu mutlaka satıcıya ilet ve cevap bekle. Daha sonra ürünü sipariş et.
      • Ürün geldiğinde bir sorun yaşarsan hiç beklemeden iade sürecini başlat.
      • Ürünün kargo süresi ürün detayında yazar. Aynı gün kargo ibaresi olan ürünler genelde 1-2 gün içinde sende olur.
      alattin alattin (16999)