Namaz Vakitleri Scripti Nasıl Yapabilirim?

Yapacağım sitede namaz scriptini eklemek istiyorum bu konuda sizlerden yardım bekliyorum.
http://www.diyanet.gov.tr/tr/namazvakitleri
Diyanetin sitesinden verileri nasıl çekeceğim.
Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

İnternette bir çok araştırma yaptım ancak diyanetin saatleri ile uyumsuzluk veya net bir bilgi göremedim.
Bu konuda sizlere soru sorma ihtiyacı duydum.
Yardımlarınız için şimdiden teşekküler...

atm10 atm10 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    merhaba bu ekte sunmuş olduğunuz siteyi inceledim sitede ki script dosyası özel yazılmış bir dosya aynını bulmanız çok zor çünkü diyanet işlerinin bilgi işlem veya bu işle uğraşan kişi sürekli burayı takip edip tutarlılığını sağlıyo olmalı bu sebeple diyanet işlerine mail atın bu scripti web sayfamda kullanmak istiyorum yardımcı olurmusunuz diye belki script dosyasını atarlar düşük bir ihtimal ama yapabilirler bir iletişime geçin derim onun dışında hazır script kodlara zaten bakmışınızdır o yüzden başka bi çözüm gelmiyor aklıma saygılarımla...

    laboustasarim laboustasarim (693)