Nanopool Ethereum payout nasıl düşürülür?

Nanopool ethereum havuzunda minimum payout kısmını düşürmek istiyorum çünkü 0.2 Ethereum'u kazması biraz fazla geldi bana, nasıl düşürebilirim bu miktarı?

hydra hydra (3800)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Nanominer kullandığım için Nanominer üzerinden göstereceğim zaten configuration dosyaları ile etkileşime geçeceğimiz için burada önemli olan config dosyalarıdır. Öncelikle Nanominer klasörüne girin ve config.ini dosyasını açın.

    İçerisindeki yazıları şu şekilde değiştirin;

    [Ethash]
    wallet = CÜZDAN_ADRESİNİZ
    rigName = CİHAZ_İSMİ
    email = ŞİFRE ( E-MAİL )
    pool1 = eth-eu1.nanopool.org:9999
    pool2 = eth-eu2.nanopool.org:9999
    pool3 = eth-us-east1.nanopool.org:9999
    pool4 = eth-us-west1.nanopool.org:9999
    pool5 = eth-asia1.nanopool.org:9999
    pool6 = eth-jp1.nanopool.org:9999
    pool7 = eth-au1.nanopool.org:9999

    İçeriğini bu şekilde değiştirdikten sonra kaydedip çıkıyoruz.

    Aynı klasöre tekrar gelip bu sefer config_eth dosyasını açıyoruz. İçeriğini aşağıdaki gibi değiştiriyoruz;

    ; Address to send funds to. Change this address to yours!
    wallet = CÜZDAN_ADRESİNİZ

    ; (Optional) Rig (worker) name.
    rigName = CİHAZ_İSMİ ( AYNI OLMALI YUKARIDAKİ İLE )

    Kaydedip çıkıyoruz. Ardından Nanopool sitesine gidip kendi cüzdanımızı arattıktan sonra çıkan sayafdan Settings kısmına tıklıyoruz.

    Girdikten sonra E-mail kısmına yukarıdaki config dosyasına yazdığımız e-mail'i yazıyoruz. Payouts kısmına ise 0.05 yazıyoruz ( Havuz minimum payout olarak 0.05 destekliyor, 0.05'in altında bir payout yapamazsınız )

    INCORRECT PASSWORD!  Hatası alıyorsanız aşağıdaki adımları kontrol edin;

    1- ) Tüm işçilerin ( Bu aslında kazı yaptığınız cihaz oluyor ) aynı e-mail'e yani şifreye sahip olduğundan emin olun.
    2- ) 10'dan fazla rating olması lazım, aşağıdaki gibi.

    3- ) Burayı pek anlamasamda Offline bir çalışan olmaması lazım, yani bu işlemi yaparken arkada yukarıdaki ayarları yaptıktan sonra mining uygulamasını 20 - 25 dakika belki daha az çalıştırmanız gerekiyor.

    Ve artık tamamlandı minimum payout artık 0.05 oldu.

    hydra hydra (3800)