Nasıl E-Kitap yapılır ?

Arkadaşlar güzel bir e-kitap yapmak istiyorum.

Hangi programlara ihtiyacım var ?
Neler yapmam lazım ?
Aşamalar nelerdir ?

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

akif52 akif52 (34)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    E-Kitap oluşturmak istiyorsanız Microsoft Office Word veya Microsoft Office PowerPoint programlarını kullanabilirsiniz.

    İkisinde de farklı kaydet seçeneğinde dosya türü olarak .pdf seçildiğinde oluşturduğunuz dökümanı e-kitap haline getirmiş olursunuz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

    • peki nasıl düzgün bir hale getiricem ? Normal düz yazıyı görseli ekleyip pdf olarakmı kaydedicem ? Böyle sayfa çevirme falan yapamazmıyım ? powerpoint te nasıl olacak peki ? akif52 8 yıl önce
    • Evet, hazırladıktan sonra farlı kaydet bölümünden .pdf olarak kaydederseniz çıktınız .pdf formatında oluşur.İnternette bu konu hakkında detaylı anlatımlar mevcut. ismailsarp 8 yıl önce
    • peki power point olayınıda bi anlatsanız internetten baktımda word de yapmak zor diyorlar . akif52 8 yıl önce